GOLF 3

GOLF 3

GOLF 3 Golf 3 jest to samochód osobowy 3 generacji samochodu kompaktowego Volkswagen AG pierwszy raz zaprezentowany w 1991 roku. Od poprzedniej wersji różnił się bardziej nowoczesnym wyglądem oraz większą rozpiętością jednostek napędowych wraz z  większą różnorodnością wyposażenia. Opis samochodu Golf 3 Samochód Golf 3 jest wyposażony w poduszki powietrzne przednie ( od 1992, później

GOLF 3

Golf 3 jest to samochód osobowy 3 generacji samochodu kompaktowego Volkswagen AG pierwszy raz zaprezentowany w 1991 roku. Od poprzedniej wersji różnił się bardziej nowoczesnym wyglądem oraz większą rozpiętością jednostek napędowych wraz z  większą różnorodnością wyposażenia.

Opis samochodu Golf 3

Samochód Golf 3 jest wyposażony w poduszki powietrzne przednie ( od 1992, później montowano tez boczne poduszki powietrzne), opcjonalny ABS oraz strefy zgniotu co czyni go wstępnie bezpiecznym samochodem. Zawieszenie przednie jest niezależne typu MacPerson, natomiast zawieszenie tyłu to zawieszenie pół niezależne. We wszystkich modelach Golf 3 układ kierowniczy to przekładnia kierownicza ząbkowata z uzębieniem śrubowym. Natomiast układ hamulcowy to hamulce przodu tarczowe i tyłu tarczowe bądź bębnowe.

Silnik w Golf 3

W tym modelu Golfa zdecydowanie mamy do czynienia z ogromna rozpiętością i wyborem silników. „Najsłabsza benzyna” to silnik w pojemności 1,4 i mocy 60 KM. Kolejne to 1,6 l/ 75 KM, który pojawił się w 1993 r., by dwa lata później miał zwiększyć moc do 101 KM. Optymalnym silnik to jednostka 1,8 l z mocą 90 KM. Dobre osiągi i solidność wpływają na mega zadowolenie tym modelem auta. Natomiast silniki dwu litrowe mają moc 116 i 150 KM.

Oferta Golf 3 to również modele z silnikami dieaslowymi o pojemności 1,9 l i różnymi mocami. Wśród opinii o silnikach tego samochodu przeważają takie, w których mówi się o długiem okresie eksploatacji co jest niebywała zaletą.

Podsumowanie

Do głównych zalet tego auta można zaliczyć dużą rozpiętość jeśli chodzi o rodzaje silnika. Bogaty wybór zadowoli każdego klienta. Oprócz tego mamy tutaj też dobry standard wykończenia i dużą dostępność części zamiennych, co sprzyja sprzedaży tych aut. Popularny i niezwykle ekonomiczny samochód niemieckiego producenta z ogólną ocena 5. Polecamy.

© Copyright 2022 KoloDwumasowe.pl by Olinet.pls